Przerwa trenerze!

Witaj w Świecie Jutra powstało cztery miesiące temu i teraz, po niemalże 30 opublikowanych tu artykułach muszę na jakiś czas wstrzymać działalność bloga. Już za kilka dni przekroczę rosyjską granicę i zapewniam was, że temat technologii i gadżetów stanie się jedną z ostatnich rzeczy zajmujących mój umysł.

Tym nie mniej w tym wpisie chciałbym podzielić się z Wami dumą i samozadowoleniem jakie ogarniają mnie kiedy wchodzę na tą stronę. Choć z założenia miał to być tylko mały eksperyment i odpowiedź na nudę siedzenia w domu, choć nigdzie nie obiecywałem regularności w publikacji nowych artykułów to inspiracje przychodziły same z siebie i byłem po prostu zmuszony wystukać je na klawiaturze. Miło było również patrzeć na rosnące statystyki oglądalności.

Jednakże, w związku ze znaczną zmianą stylu życia wciskam pauzę i przenoszę się na bardziej adekwatny adres: iwasthere.com.pl – tam znajdziecie opisywane na bieżąco moje wędrówki i przygody jakich oczekuję na terenie Federacji. Serdecznie zapraszam!

Bookmark the permalink.